Eifix eiweiß. Namiesto Zlatých venčekov pesticídové. Výrobca ich sťahuje z trhu

Fipronil sa dostal do keksov, sťahujú ich z trhu

eifix eiweiß

Výrobok bol posúdený ako vyhovujúci. Kontrolóri uvádzajú, že zákazníci ich môžu vrátiť v mieste ich nákupu. Perfect for quick and easy processing, for clarifying soups, as a binding agent, for breadcrumb coatings and baked goods. Vajcia pôvodom z Holandska kontaminované pesticídom fipronil sa nachádzajú už aj u nás. Ako správne nakupovať vajcia sa spotrebitelia dozvedia priamo na webovom sídle ministerstva:. Eifix Eiweiß, tiefgekühlt Bag in Box 10 kg — 24 72 18 Mon.

Nächster

Eifix Vollei

eifix eiweiß

Annak érdekében, hogy a további szennyeződést megakadályozzák, a tojótyúk állományokat lecserélték. Eifix egg white is pasteurised and available in practical Tetra Paks. Témou potravinového škandálu, pri ktorom sa v potravinách našli stopy škodlivého fipronilu, sa bude v utorok 5. A tojásokon feltüntetett azonosító szám a tojótyúk tartó telepet és azon belül az állattartó épületet ólat azonosítja, ahonnan a tojás származik. Regionálna veterinárna a potravinová správa Komárno zistila, že na komárňanskej adrese nie sú k dispozícii dokumenty o distribúcii, nakoľko konatelia sú obyvatelia Maďarskej republiky. Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. V tomto výrobku boli analyzované rezíduá fipronilu.

Nächster

Eifix Eiweiß

eifix eiweiß

Spoločnost Mondelez inšpekciu informovala, že je možné, že venčeky obsahujú fipronil. Ministerka Gabriela Matečná sa v týchto dňoch zúčastňuje stretnutia Rady EÚ pre poľnohospodárstvo a rybolov v estónskom Talline. V analyzovanej vzorke bola zistená prítomnosť arašidového alergénu. Nadlimitný obsah pesticídu fipronil sa môže nachádzať aj v maslových venčekoch značky Opavia. Analýzou vzorky bola zistená prítomnosť farbiva tartrazín E102, ktoré nie je uvedené v zložení výrobku a prekročenie najvyššieho 'množstva farbiva chinolínová žltá E104. Vyzvala slovenských spotrebiteľov, aby sa nielen v obchodoch, ale aj v reštauráciách a hoteloch pýtali na pôvod surovín. Vo výrobku bol zistený pozitívny nález Listeria monocytogenes.

Nächster

Eifix Eiweiß

eifix eiweiß

Teší nás váš záujem vyjadrovať svoj názor a diskutovať pod príspevkami, ktoré sú uverejnené na našej webovej stránke. Prostredníctvom systému rýchleho varovania dostal dňa 30. . A vállalkozásnál fellelt terméket zárolták, mintát vettek laborvizsgálat céljából. Z týchto dôvodov nebolo zatiaľ možné zistiť distribučný zoznam tohto výrobku do prevádzkární v Slovenskej republike.

Nächster

Škandálom s fipronilom v potravinách sa bude zaoberať Rada ministrov EÚ

eifix eiweiß

Regionálna veterinárna a potravinová správa Komárno vykonala kontrolu na uvedenej adrese. Vyzvala slovenských spotrebiteľov, aby sa nielen v obchodoch, ale aj v reštauráciách a hoteloch pýtali na pôvod surovín. Trojročné dieťa s hmotnosťou 15 kilogramov by muselo zjesť osemnásť 150 g balení produktu z dotknutých šarží, aby dosiahlo úrovne, ktoré by mohli byť považované za škodlivé. A forgalomba hozataltól eltiltott és a visszahívásból származó kifogásolt tételek forgalomból történő kivonása, megsemmisítés elrendelése. V rámci cielenej kontroly potravín zameranej na slepačie vajcia, hydinové mäso a výrobky z vajec dodaných z iných členských krajín, našli slovenskí potravinoví inšpektori ďalšie výrobky obsahujúce nadlimitné množstvo fipronilu.

Nächster

Eifix confectioners’ egg whites

eifix eiweiß

Témou potravinového škandálu sa bude zajtra zaoberať aj Rada ministrov EÚ v estónskom Talline. Nemôžeme si dovoliť riskovať zdravie našich obyvateľov. A forgalomból kivont és a visszahívásból származó kifogásolt tételek megsemmisítése. Zwanzig ganze Eier auf einem Kilogramm, pasteurisiert und verpackt — das ist Eifix Vollei. V rámci cielenej kontroly potravín zameranej na slepačie vajcia, hydinové mäso a výrobky z vajec dodaných z iných členských krajín, našli slovenskí potravinoví inšpektori ďalšie výrobky obsahujúce nadlimitné množstvo fipronilu. V druhom prípade išlo o vaječný výrobok Eifix-Eiweiß.

Nächster